Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de exploatare forestiera P2205IG OS Somcuta DSMM
- Număr anunț
- DA41048379
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- ANIA SRL (CUI 13821962)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.925,58 RON
- Valoare atribuită
- 3.925,58 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 14:12
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.925,58 RON
din 3.925,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro