Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consiliere si reprezentare juridica FOND, cerere suspendare si contestatie la executare

Număr anunț
DA41048906
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
SCA "ZAMFIRESCU RACOTI VASILE AND PARTNERS " (CUI RO8056279)
Cod CPV
79110000-8 · Servicii de consultanta si de reprezentare juridica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.200 RON
Valoare atribuită
25.200 RON
Data publicării
25.08.2026 14:39
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.200 RON

din 25.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.