Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE INSTALATIE TERMICA

Număr anunț
DA41049577
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN COPOIU ANDRASESTI (CUI 33559751)
Furnizor / câștigător
COMFRIG SRL (CUI RO3353619)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.957,92 RON
Valoare atribuită
60.957,92 RON
Data publicării
25.08.2026 15:27
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.957,92 RON

din 60.957,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.