Ofertă acceptată Cumpărare directă

plante

Număr anunț
DA41057926
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03441000-3 · Plante, ierburi, muschi sau licheni ornamentali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,78 RON
Valoare atribuită
599,78 RON
Data publicării
26.08.2026 15:13
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,78 RON

din 599,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.