Acasă · Licitații
· Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LOPATA+COADA R17902(43)FDI
- Număr anunț
- DA41057610
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- SUPER FARM LAND SRL (CUI RO17919247)
- Cod CPV
- 03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163,29 RON
- Valoare atribuită
- 163,29 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 14:53
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
163,29 RON
din 163,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro