Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carburant auto zona Sulina

Număr anunț
DA41058633
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Tulcea (CUI 4321488)
Furnizor / câștigător
KASANDRA IMPEX SRL (CUI RO8925703)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.454 RON
Valoare atribuită
2.454 RON
Data publicării
26.08.2026 16:15
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.454 RON

din 2.454 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.