Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de Dezinsectie, Dezinfectie pt. COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU ,TG-JIU

Număr anunț
DA41058083
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU TG-JIU (CUI 4666339)
Furnizor / câștigător
ZILONG TRANS S.R.L. (CUI 39607734)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,93 RON
Valoare atribuită
831,93 RON
Data publicării
26.08.2026 15:23
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,93 RON

din 831,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.