Număr anunț
DA41058259
Autoritate contractantă
COMUNA VLADESTI (PRIMARIA COMUNEI VLADESTI) (CUI 4122132)
Furnizor / câștigător
ROMY GEORGIAN 2005 SRL (CUI RO17545320)
Cod CPV
14212000-0 · Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.840 RON
Valoare atribuită
57.840 RON
Data publicării
26.08.2026 15:36
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.840 RON

din 57.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.