Ofertă acceptată Cumpărare directă

Racordare Geotermal

Număr anunț
DA41058205
Autoritate contractantă
ORASUL PECICA (CUI 3519550)
Furnizor / câștigător
CRITO PROD SRL (CUI RO6534482)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.671,31 RON
Valoare atribuită
43.671,31 RON
Data publicării
26.08.2026 15:32
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.671,31 RON

din 43.671,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.