Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa La Fantana - Festivalul de Opera si Opereta din Parcul Rozelor, editi XXI - a

Număr anunț
DA41057972
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA ROMANA TIMISOARA (CUI 4250751)
Furnizor / câștigător
LA FÂNTÂNA S.R.L. (CUI RO50455254)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
466,21 RON
Valoare atribuită
466,21 RON
Data publicării
26.08.2026 15:17
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 18:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

466,21 RON

din 466,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.