Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de ITP la autovehiculele cu masa totala autorizata peste 3,5 tone

Număr anunț
DA41058195
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,SIMION MEHEDINTI"SOVEJA (CUI 18967668)
Furnizor / câștigător
TRANSPORT PUBLIC SA (CUI RO10099760)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,61 RON
Valoare atribuită
206,61 RON
Data publicării
26.08.2026 15:31
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

206,61 RON

din 206,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.