Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Card pvc RFID CU cip Mifare 1K
- Număr anunț
- DA41057259
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- MMAX DISTRIBUTION SRL (CUI RO22776747)
- Cod CPV
- 30162000-2 · Carduri inteligente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.950 RON
- Valoare atribuită
- 14.950 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 14:31
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.950 RON
din 14.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro