Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT PIESE UTILAJE FORESTIERE

Număr anunț
DA41056797
Autoritate contractantă
Comuna Lemnia Covasna (CUI 4201856)
Furnizor / câștigător
MAVIPROD SRL (CUI RO6334018)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
635,30 RON
Valoare atribuită
635,30 RON
Data publicării
26.08.2026 14:05
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

635,30 RON

din 635,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.