Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet premii si recompense elevi

Număr anunț
DA41058929
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Ioan Lupas" Saliste (CUI 4306984)
Furnizor / câștigător
DMP EDUCATIONAL S.R.L. (CUI 47689859)
Cod CPV
18530000-3 · Cadouri si recompense (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.800 RON
Valoare atribuită
53.800 RON
Data publicării
26.08.2026 19:26
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 19:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.800 RON

din 53.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.