Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ADMA Premium - Platformă de gestiune a școlarității si catalog electronic septembrie-decembrie 2026
- Număr anunț
- DA41058305
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI RO2842919)
- Furnizor / câștigător
- EDU APPS SERVICES S.R.L. (CUI RO44393203)
- Cod CPV
- 48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.480 RON
- Valoare atribuită
- 9.480 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 15:40
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 15:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.480 RON
din 9.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro