Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de inlocuire jgheaburi si burlane

Număr anunț
DA41058813
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "FERDINAND I" BACAU (CUI 4353145)
Furnizor / câștigător
PEZTAB DESIGN S.R.L. (CUI RO39019874)
Cod CPV
45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.114,05 RON
Valoare atribuită
34.114,05 RON
Data publicării
26.08.2026 17:04
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 17:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.114,05 RON

din 34.114,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.