Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare teren sport principal

Număr anunț
DA41057805
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN (CUI 4638215)
Furnizor / câștigător
EU-ROMAXA S.R.L. (CUI 43419062)
Cod CPV
45236119-7 · Lucrari de reparare a terenurilor de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140.587,75 RON
Valoare atribuită
140.587,75 RON
Data publicării
26.08.2026 15:05
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140.587,75 RON

din 140.587,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.