Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparatii-inlocuire oprator usi

Număr anunț
DA41057580
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
SCHINDLER ROMANIA SRL (CUI RO11530967)
Cod CPV
42419510-4 · Piese pentru ascensoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.176 RON
Valoare atribuită
9.176 RON
Data publicării
26.08.2026 14:51
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.176 RON

din 9.176 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.