Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de asigurare acces platforma educationala

Număr anunț
DA41057173
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 279 (CUI 32114623)
Furnizor / câștigător
EDU APPS SRL (CUI RO28062674)
Cod CPV
48190000-6 · Pachete software educationale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.355,37 RON
Valoare atribuită
6.355,37 RON
Data publicării
26.08.2026 14:26
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.355,37 RON

din 6.355,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.