Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de operare si administrare statii de reincarcare vehicule electrice

Număr anunț
DA41058904
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
ISOFT SRL (CUI 15586030)
Cod CPV
72253200-5 · Servicii de asistenta pentru sisteme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.808 RON
Valoare atribuită
2.808 RON
Data publicării
26.08.2026 18:32
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 19:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.808 RON

din 2.808 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.