Ofertă acceptată Cumpărare directă

COS DE GUNOI 50L

Număr anunț
DA41057999
Autoritate contractantă
Scoala Generala Nr.1 "Petofi Sandor" Dealu (CUI 4367949)
Furnizor / câștigător
SAZY TRANS IMPEX SRL (CUI RO8621852)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570,25 RON
Valoare atribuită
570,25 RON
Data publicării
26.08.2026 15:18
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

570,25 RON

din 570,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.