Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti - Coltul de lectura

Număr anunț
DA41057995
Autoritate contractantă
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu (CUI 4773866)
Furnizor / câștigător
EDITURA DIDACTICĂ ŞI PEDAGOGICĂ S.A. (CUI RO1589983)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380,96 RON
Valoare atribuită
380,96 RON
Data publicării
26.08.2026 15:18
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 16:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380,96 RON

din 380,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.