Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezvoltare si optimizare DocManager

Număr anunț
DA41057560
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA SUD-VEST OLTENIA (CUI 11642243)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.000 RON
Valoare atribuită
68.000 RON
Data publicării
26.08.2026 14:50
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 17:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.000 RON

din 68.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.