Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet tipizate SCOALA GIMNAZIALA "VASILE LUCACIU" SISESTI

Număr anunț
DA41057486
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VASILE LUCACIU" SISESTI (CUI 24922903)
Furnizor / câștigător
MCO CONSULTING SRL (CUI RO22905957)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.249,50 RON
Valoare atribuită
1.249,50 RON
Data publicării
26.08.2026 14:45
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.249,50 RON

din 1.249,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.