Ofertă acceptată Cumpărare directă

STUDIU DE FEZABILITATE SI DOCUMENTATII OBTINERE AVIZE CU -SISTEM DE CANALIZARE SI EPURARE APE UZATE

Număr anunț
DA41057381
Autoritate contractantă
COMUNA VEDEA (CUI 6826851)
Furnizor / câștigător
ULITER GRUP S.R.L. (CUI RO18868052)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155.000 RON
Valoare atribuită
155.000 RON
Data publicării
26.08.2026 14:39
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155.000 RON

din 155.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.