Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale de curatenie - Primaria Sarateni

Număr anunț
DA41058565
Autoritate contractantă
COMUNA SARATENI (PRIMARIA COMUNEI SARATENI) (CUI 17450697)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.741,49 RON
Valoare atribuită
2.741,49 RON
Data publicării
26.08.2026 16:06
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.741,49 RON

din 2.741,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.