În desfășurare
Anunț de participare
Intrerupatoare tripolare si sigurante automate
- Număr anunț
- SCN1179322
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Cod CPV
- 31214100-0 · Intrerupatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 156.600,60 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 08:14
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279231
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
156.600,60 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.