Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA41079187
Autoritate contractantă
Comuna Alexandru cel Bun (CUI 2613036)
Furnizor / câștigător
DERAMAR SRL (CUI RO18745483)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
585,36 RON
Valoare atribuită
585,36 RON
Data publicării
31.08.2026 13:48
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

585,36 RON

din 585,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.