Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aer conditionat mobil

Număr anunț
DA41078895
Autoritate contractantă
MUZEUL BRAILEI (CUI 5217575)
Furnizor / câștigător
PANIMIS COMIMEX SRL (CUI RO8419447)
Cod CPV
42512100-9 · Dispozitive de climatizare de fereastra (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.049,59 RON
Valoare atribuită
2.049,59 RON
Data publicării
31.08.2026 13:33
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.049,59 RON

din 2.049,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.