Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cherestea

Număr anunț
DA41076422
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
EMER-COM SRL (CUI RO500596)
Cod CPV
03419000-0 · Cherestea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.431,70 RON
Valoare atribuită
3.431,70 RON
Data publicării
31.08.2026 11:31
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.431,70 RON

din 3.431,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.