Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI TERASAMENTE SI SAPARE DE SANT PENTRU REPARATII LA CONDUCTA DE APA CF. COMANDA

Număr anunț
DA41076181
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
IF URKON TAS-ROLAND (CUI RO50072712)
Cod CPV
45112500-0 · Lucrari de terasament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.560 RON
Valoare atribuită
6.560 RON
Data publicării
31.08.2026 11:18
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.560 RON

din 6.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.