Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare ferestre si usi din PVC

Număr anunț
DA41075769
Autoritate contractantă
Comuna Berzunti (CUI 4455480)
Furnizor / câștigător
STEF-GAB S.R.L. (CUI 16573870)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.335,86 RON
Valoare atribuită
37.335,86 RON
Data publicării
31.08.2026 10:57
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.335,86 RON

din 37.335,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.