Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COS DE FUM TRIPLU STRAT INOX-VATA BAZALTICA-INOX CU D=200mm si H=10m
- Număr anunț
- DA41075539
- Autoritate contractantă
- COMUNA RACOVITA (PRIMARIA COMUNEI RACOVITA) (CUI 2541673)
- Furnizor / câștigător
- PROFRIG IMPEX SRL (CUI RO9856695)
- Cod CPV
- 42521000-4 · Echipamente de eliminare a fumului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.132,23 RON
- Valoare atribuită
- 4.132,23 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:45
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.132,23 RON
din 4.132,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro