Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD extern ADATA AHV620S-1TU31-CBK, 1 TB, USB 3.2 Gen 1, negru

Număr anunț
DA41075452
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
AVI LAB S.R.L. (CUI RO44471166)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368,76 RON
Valoare atribuită
368,76 RON
Data publicării
31.08.2026 10:40
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 07:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

368,76 RON

din 368,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.