Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de denisipare, decolmatare, curatare foraj

Număr anunț
DA41073425
Autoritate contractantă
COMUNA HARTIESTI (CUI 4122566)
Furnizor / câștigător
FORAGEX DIVERT SRL (CUI RO15763434)
Cod CPV
90913200-2 · Servicii de curatare a rezervoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.285 RON
Valoare atribuită
33.285 RON
Data publicării
31.08.2026 08:33
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 00:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.285 RON

din 33.285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.