Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutie Carton 7.5L GALBENE
- Număr anunț
- DA41065187
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
- Cod CPV
- 44617100-9 · Cutii mari de carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.035,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.035,40 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:18
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 07:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.035,40 RON
din 1.035,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro