Ofertă acceptată Cumpărare directă

SANDVIS CU SUNCA SI CASCAVAL

Număr anunț
DA41061365
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Furnizor / câștigător
QUERCUS COMPANY GRUP SRL (CUI RO8467010)
Cod CPV
55523000-2 · Servicii de catering pentru alte societati sau institutii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
544 RON
Valoare atribuită
544 RON
Data publicării
27.08.2026 10:37
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 07:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

544 RON

din 544 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.