Acasă · Licitații
· Piese pentru locomotive sau material rulant feroviar sau de tramvai; echipament pentru controlul traficului feroviar (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Distribuitor progresiv si racord
- Număr anunț
- DA41059473
- Autoritate contractantă
- TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
- Furnizor / câștigător
- HENNLICH SRL (CUI RO18137214)
- Cod CPV
- 34630000-2 · Piese pentru locomotive sau material rulant feroviar sau de tramvai; echipament pentru controlul traficului feroviar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.723,45 RON
- Valoare atribuită
- 10.723,45 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:42
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 07:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.723,45 RON
din 10.723,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro