Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachetul contine: Stație încărcare EV Eaton Green Motion-24 Luni Garantie Home GMH V2 3.7-22 kW Sock
- Număr anunț
- DA41054649
- Autoritate contractantă
- Comuna Alimpesti (CUI 4666436)
- Furnizor / câștigător
- EUROCAM CONCEPT SRL (CUI RO27769627)
- Cod CPV
- 31681500-8 · Aparate de reincarcare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.300 RON
- Valoare atribuită
- 9.300 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:12
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.300 RON
din 9.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro