Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camere video de securitate

Număr anunț
DA41081755
Autoritate contractantă
LICEUL DE TURISM SI ALIMENTATIE "Dumitru Motoc (CUI 4298555)
Furnizor / câștigător
DS CONNECT S.R.L. (CUI 53322155)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.830 RON
Valoare atribuită
1.830 RON
Data publicării
01.09.2026 07:36
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 07:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.830 RON

din 1.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.