Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marcaje rutiere -trecere de pietoni Scoli siguranta rutiera incepere an scolar

Număr anunț
DA41081052
Autoritate contractantă
Orasul Roznov (Primaria Roznov) (CUI 2612901)
Furnizor / câștigător
TRUST CCDP SRL (CUI RO19014236)
Cod CPV
45233221-4 · Lucrari de marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.429,60 RON
Valoare atribuită
5.429,60 RON
Data publicării
31.08.2026 15:33
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 07:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.429,60 RON

din 5.429,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.