Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse Penitenciar Mioveni

Număr anunț
DA41080768
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
Furnizor / câștigător
NOR MARKETING AGENTY S.R.L. (CUI RO32218144)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.395,75 RON
Valoare atribuită
1.395,75 RON
Data publicării
31.08.2026 15:16
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.395,75 RON

din 1.395,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.