Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURTUN HIDRAULIC si alte piese

Număr anunț
DA41081211
Autoritate contractantă
COMUNA BOBOTA (PRIMARIA) (CUI 4292013)
Furnizor / câștigător
PIESEKOCSIS S.R.L. (CUI 49503277)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.156,61 RON
Valoare atribuită
1.156,61 RON
Data publicării
31.08.2026 15:47
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.156,61 RON

din 1.156,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.