Ofertă acceptată Cumpărare directă

” Sirenă electronică de 1200W/115db(A) la 30 m amplasată pe pilon metalic de 10m”

Număr anunț
DA41081172
Autoritate contractantă
ORASUL TARGU FRUMOS (CUI 4541068)
Furnizor / câștigător
AXATEL SERVICE SRL (CUI RO16853357)
Cod CPV
38822000-3 · Sirene telecomandate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.640 RON
Valoare atribuită
82.640 RON
Data publicării
31.08.2026 15:43
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82.640 RON

din 82.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.