Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reabilitare drum de acces
- Număr anunț
- DA41081366
- Autoritate contractantă
- ORASUL HOREZU - CONSILIUL LOCAL HOREZU (CUI 2541479)
- Furnizor / câștigător
- D.R.B CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO33409649)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.814,05 RON
- Valoare atribuită
- 250.814,05 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 16:01
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250.814,05 RON
din 250.814,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro