Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii organizare eveniment

Număr anunț
DA41082100
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Mures (CUI 4322920)
Furnizor / câștigător
SUNETUL TĂU S.R.L. (CUI 41040649)
Cod CPV
98000000-3 · Alte servicii comunitare, sociale si personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,46 RON
Valoare atribuită
364,46 RON
Data publicării
01.09.2026 08:30
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,46 RON

din 364,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.