Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DETERGENT ENZIMATIC PENTRU SPALARE MANUALA SI IN MASINI DE SPALAT SI DEZINFECTAT
- Număr anunț
- DA41072431
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- AXIA MEDICAL SRL (CUI 20169480)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.350 RON
- Valoare atribuită
- 7.350 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 14:40
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 08:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.350 RON
din 7.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro