Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Instrumente si aparate medicale pentru cabinet medical scolar
- Număr anunț
- DA41081170
- Autoritate contractantă
- COMUNA MAGURA (PRIMARIA MAGURA) (CUI 4455080)
- Furnizor / câștigător
- ROSALVAMED PLUS S.R.L. (CUI 43233441)
- Cod CPV
- 35112000-2 · Echipament de salvare si de urgenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 303,53 RON
- Valoare finală
- 303,53 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 15:43
- Data finalizării
- 01.09.2026 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.