Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZINSECTIE, DEZINFECTIE, DERATIZARE

Număr anunț
DA41080739
Autoritate contractantă
COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU (CUI 4278671)
Furnizor / câștigător
SERVICIUL PUBLIC JUDEŢEAN PENTRU PROMOVAREA TURISMULUI ŞI COORDONAREA ACTIVITĂŢII DE SALVAMONT BACĂU (CUI 31988145)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.637,35 RON
Valoare atribuită
8.637,35 RON
Data publicării
31.08.2026 15:14
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.637,35 RON

din 8.637,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.