Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Alimente

Număr anunț
DA41071880
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA "DR. ELENA POPOVICI (CUI 15778443)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI RO14400295)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
787,76 RON
Valoare atribuită
787,76 RON
Data publicării
28.08.2026 13:32
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

787,76 RON

din 787,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.